De meest spectaculaire Friese paarden veiling!
21-12-2019
Flinter fan Panhuys vb
Naam:
Flinter fan Panhuys vb
Geboortedatum:
07-06-2017
Fokker:
Wijma , Jislum
Registratienummer:
528004201702743.
Geslacht:
Merrie
Inteelt:
Eigenaar:
Opleiding:
Longe
Overige bijzonderheden:
Flinter fan Panhuys vb:

De stalnaam van deze merrie staat eigenlijk al garant voor voor succes.
Flinter fan Panhuys komt van de welbekende fokstal waar oa dekhengst Jasper vandaan komt.
Ze is een royaal ontwikkelde merrie met een prachtig koppie. In stap maakt ze een mooie ruime en taktmatige beweging, in draf heeft ze een mooi zweefmoment en kracht en een heel mooie zelfhouding.
Flinter is een vriendelijke en meewerkende merrie in de omgang, ze doet met plezier het lichte longeerwerk ter voorbereiding op de veiling.
Wij denken dan ook, een belofte voor de toekomst en wij hopen dan ook zowel in de sport als op de keuringen veel van deze merrie terug te horen. Flinter is klinisch gekeurd en gezond bevonden.

      Ulbert sport
    Maurits sport
      Wendy fan it Pompebled ster, pref
  Markus
      Onne sport
    Jildau fan Teakesyl ster, prest, pref
      Welmoed fan Teakesyl ster, pref
Flinter fan Panhuys vb
      Melle sport
    Fabe sport, pref
      Kee ster
  Fetsje fan Panhyus ster, sport
      Hearke sport, pref
    Rixt W ster, prest, pref
      Antje ut de Mieden ster, prest

Stam 27: Flinter is een dochter van de ster sport merrie Fetsje die een ABFP test op haar naam heeft staan van maar

liefst 82,5 punten. Ook haar moeder Rixst heeft een ABFP test gelopen van 79 punten en heeft zelf ook nog eens 4

nakomelingen met het sport predikaat. Via haar gaan we terug naar haar moeder; de ster prestatie merrie Antje ut de Mieden, voor velen bekend, zij is namelijk ook de moeder van de legendarische hengst Jasper.