De meest spectaculaire Friese paarden veiling!
21-12-2019
Grietsje van Stal Chardon vb
Naam:
Grietsje van Stal Chardon vb
Geboortedatum:
21-02-2018
Fokker:
Stal Chardon , Jorwert
Registratienummer:
201800251
Geslacht:
Merrie
Inteelt:
1.37%
Eigenaar:
Stal Chardon , Jorwert
Opleiding:
Longe
Overige bijzonderheden:
2018 1e premie, 2019 1e premie
Grietsje van Stal Chardon vb:

Grietsje is een mooi fries en jeugdig jaarling van meervoudig kampioenshengst  Jurre. Ze heeft een prachtig statuur en uitstraling, en erg mooi droog beenwerk  tevens is het voor haar leeftijd een zeer goed ontwikkelt en groot enter. Daarnaast is Grietsje ook een geweldige beweger. Als veulen ontving ze al een 1e premie. Als jaarling behaalde ze wederom een eerste premie en stond op kop in haar rubriek op de fokdag in Drachten. Haar stap is goed, haar manier van draven uit het boekje. Grietsje en vriendelijk en nieuwsgierig in de omgang, en ze heeft uiteraard al iets ervaring op de keuringen. Dat beloofd een echte te worden voor de toekomst! Klinisch is Grietsje in orde bevonden.

        Sierk
      Ulbert sport
        Famke D ster, pref 4
    Maurits sport
        Ulke sport
      Wendy fan Pompebled ster, pref 4
        Inge H ster
  Jurre
        Olof sport, pref
      Jasper sport, elite, pref
        Antje uit de Mieden ster, prest
    Teatske ster
        Teunis sport, pref
      Grietsje ster
        Joukje L ster, pref 4
Grietsje van Stal Chardon vb
        Tamme
      Leffert sport, pref
        Bontje ster, pref 5
    Tjalke
        Doeke
      Selma fan Grupstal ster, pref 4
        Ellie ster, pref 7
  Geartsje fan Great Beckum ster
        Fetse sport
      Time
        Katinga ster, prest, pref 5
    Maya fan Great Beckum ster
        Reitse sport pref
      Martzen fan Great Beckum model pref 5
        Neatocht ster

Stam 115: De moeder van Grietje is de 1.65 metende 1e premie stermerrie Geartsje, zij gaat terug naar de  ster merrie Maya om vervolgens uit te komen bij de model pref merrie Martzen. Martzen is onder andere de moeder van de Kfps hengst Ait, via haar komen wij uit bij de stermerrie Neatocht.