De meest spectaculaire Friese paarden veiling!
21-12-2019
Ida van den Meyerhofen vb
Naam:
Ida van den Meyerhofen vb
Geboortedatum:
18-02-2018
Fokker:
H.J Bothmer , Neustadt
Registratienummer:
201800175
Geslacht:
Merrie
Inteelt:
1.37%
Eigenaar:
H.J Bothmer , Neustadt
Opleiding:
Longe
Overige bijzonderheden:
2e premie 2019
Ida van den Meyerhofen vb:

Ida is een mooi lang gelijnd jaarling dat al een redelijk volwassen uitstraling heeft.  Een mooi hoofd, veel zelfhouding en correct beenwerk. Extra plus is dat ze voor een jaarling al prachtig behang heeft.  Als ze iets tot ontspanning komt kan ze heel goed stappen, haar manier van draven is bovengemiddeld en met veel gebruik van het lichaam. Ida is netjes in de omgang en kent al wat licht longeerwerk, dat ze met plezier doet.  Zeker een merrie die in de komende jaren nog van zich doet spreken. Ida is klinisch gezond bevonden.

        Olof sport, pref
      Jasper sport, elite, pref
        Antje ut de Mieden ster, prest
    Beart sport, pref
        Feitse pref
      Setske F ster, prest, pref 13
        Kingke model, pref 4
  Meinte sport
        Oege pref
      Anton sport, pref
        Iduna ster, prest, pref10
    Boukje pref 9
        Jelmer
      Hadassah Marja ster, pref
        Rieka Rinia ster
Ida van den Meyerhofen vb
        Feitse pref
      Tjerk sport, pref
        Wijkje model,prest, pref 11
    Andries sport
        Nykle
      Gitte ster
        Sjoeky ster, pref 5
  Tjitske fan Brundyk ster
        Hearke sport, pref
      Atse
        Helmje ster, pref 6
    Rixt H ster
        Tjimme
      Welmoed ster, pref 5
        Jannigje ster, pref 6

Stam 50: Deze enter merrie Ida is een dochter van Tjitske ster die vervolgens terug gaat naar de stermerrie Rixst, moeder van 3 ster dochters. Zij gaat weer terug naar de ster pref merrie Welmoed om uit te komen bij de ster pref merrie Jannigje.