De meest spectaculaire Friese paarden veiling!
21-12-2019
Thorren van de Demro Stables Ster
Naam:
Geboortedatum:
07-04-2014
Fokker:
Demro Stables, Heeze
Registratienummer:
201400604
Geslacht:
Hengst
Inteelt:
1.56%
Eigenaar:
Demro Stables, Heeze
Opleiding:
M dressuur en aangespannen.
Overige bijzonderheden:
Stokmaat 1.66
Thorren van de Demro Stables Ster:

Thorren  is een mooie elegante hengst  met  veel uitstraling en heel veel behang. Hij is niet voor niets ster verklaard, een plaatje van een paard! Thorren heeft 3 fijne gangen en laat zich makkelijk bewerken onder  het zadel. Niet voor niets is hij al in de klasse M beland! Daarnaast heeft Thorren ook nog een IBOP menproef gedaan met  maar liefst 80.5 punten.  Een prachtig paard, met talent en het juiste karakter, u kunt hier zo de dressuurring mee in rijden! Thorren heeft zich al geselecteerd  voor de Friese Kampioenschappen deze winter in de klasse M1. Extra interessant detail voor de dressuurliefhebbers onder ons; Thorren is een halfbroer van de Grand Prix dekhengst Elias.

Zowel bij het klinisch onderzoek als op de rontgenfoto's zijn geen bemerkingen.

        Djurre
      Nykle
        Eefke Model
    Ielke Sport
        Tsjalling Pref
      Imkje Ster Pref Prestm 8
        Tolstje Ster
  Thorben
        Fabe Sport Pref
      Sape Sport
        Olcha Model Pref Prestm 8
    Hester fan Fjildsicht Ster
        Brandus Sport Pref
      Trix fan Fjildsicht Ster
        Elbrich fan Fjildsicht Ster Pref 7
        Feitse Pref
      Tsjerk Sport Pref
        Wijkje Model Prest Pref 11
    Maiko Sport
        Barteld
      Wylster Ster Sport
        Lolkjen Model Pref 5
  Maaike Brechtsje D. Kroon Sport
        Ygram
      Thomas
        Hetske Ster Pref 8
    Brechtsje d.B. Ster
        Tsjerk Sport Pref
      Nienke d.B. Stb
        Baukje d.B. Ster

Thorren draagt bijzondere sportgenen! Zijn moedr Maaike Brechtsje D Kroon Sport is ook de moeder van de KFPS goedgekeurde hengst Elias die ook internationaal Grand Prix loopt.  Via de vader van Thorben, Ielke komt er nog een Grand Prix hengst kijken!  Haar moeder is Brechtsje D ster. Daarna vinden we Nienke d.B. en Baukje d.B. ster.