De meest spectaculaire Friese paarden veiling!
21-12-2019
Anna Elske R Kroon
Naam:
Anna Elske R Kroon
Geboortedatum:
25-05-2008
Fokker:
T Roorda, Buitenpost
Registratienummer:
200803822
Geslacht:
Merrie
Inteelt:
Eigenaar:
De Mersken, Siegerswoude
Opleiding:
Betuigd en bereden
Overige bijzonderheden:
Stm 1.62, drachtig van Ulbran 502
Anna Elske R Kroon:

Anna Elske is een prachtige friese merrie die nog iets van het klassiekere type heeft. Een indrukwekkend paard!

Ze heeft een ruime stap en een krachtige gedragen manier van draven met een geweldig achterbeen. Anna Elske is betuigd en bereden en heeft ook al ervaring in het verkeer. Ze is een lieve betrouwbare merrie. Ze heeft op de keuring ook al vaker laten zien wat ze in huis heeft; in 2017 was ze reserve kampioen bij de oudere merries op de fokdag in Drachten. ook in 2019 behaalde ze nog een 1e premie! Anna Elske is geinsemineerd met Ulbran en verwacht het veulen op 4 April 2020. Klinisch zijn er geen bemerkingen.

        Jochem Sport Pref
      Tamme
        Lawine Ster
    Leffert Sport Pref
        Oepke
      Bontje Ster Pref
        Enke Ster Pref
  Tsjalke
        Peke Sport
      Doeke
        Marianne Ster Pref
    Selma fan Grupstal Ster Pref
        Tjalling
      Ellie Ster Pref
        Talina Ster Pref
Anna Elske R Kroon
        Djurre
      Nammen
        Brenda Ster
    Krist
        Reitse Sport Pref
      Thea Ster
        Gretha Ster Pref
  Elske R Ster
        Feitse Pref
      Tjerk Sport Pref
        Wijkje Model Prest Pref
    Renske R Stb
        Oepke
      Henny f Praktykskoalle Ster
        Rixst f Praktykskoalle Ster

Stam 146: Anna Elske gaat terug via haar moeder Elske Ster en haar groot moeder Renske naar de stermerrie Henny fan Praktykskoalle, om vervolgens uit te komen bij eveneens een paard van de Praktykschool in Oenkerk , namelijk de stermerrie Rixst.